Opis

Usługa Autobroker
Samochód na zamówienie

OPCJE

JEDNORAZOWA

Doraźna pomoc dla kupujacego
29
99
Za usługę
 • Doradztwo w wyborze modelu auta
 • Wycena realnej wartości rynkowej
 • 1 -razowe wyszukanie ofert ogłoszeniowych
 • Do 2 profesjonalnych wywiadów z oferentami
 • Jednorazowa opinia specjalisty

POSZUKIWANIA

Dwutygodniowe poszukiwania
99
99
Za usługę
 • Doradztwo w wyborze modelu auta
 • Wycena realnej wartości rynkowej
 • 14-dniowe wyszukiwanie ofert ogłoszeniowych
 • Do 5 profesjonalnych wywiadów z oferentami
 • Opinia specjalisty po każdym wywiadzie
 • Raport VIN - wyposażenie, parametry i kradzieże
 • Opinia prawna umowy zakupu
 • 14 dni propozycji z aukcji dla profesjonalistów

PROFESJONALNA

Największe szanse na zakup
299
99
Za usługę
 • Doradztwo w wyborze modelu auta
 • Wycena realnej wartości rynkowej
 • 30-dniowe wyszukiwanie ofert ogłoszeniowych
 • Do 15 profesjonalnych wywiadów z oferentami
 • Opinia specjalisty po każdym wywiadzie
 • Raport VIN - wyposażenie, parametry i kradzieże
 • Opinia prawna i przygotowanie umowy zakupu
 • 30 dni propozycji z aukcji dla profesjonalistów
 • Historia serwisowa na podstawie numeru VIN (jeżeli dostępna)
 • Rzeczoznawca - zamówienie i koordynacja (rzeczoznawca płatny osobno)
 • Opinia i tłumaczenie raportu rzeczoznawcy
 • Zamówienie i koordynacja transportu
 • Formalności rejestracyjne i podatkowe
Popularna

KILKA PROSTYCH KROKÓW DO WYMARZONEGO AUTA

WYBÓR

Nowy czy używany, Typ, Marka, Model, Wyposażenie, paliwo, budżet, strata wartości, prestiż, marzenia
spalanie, wygoda,
czy to prawdziwa promocja?

...postaramy się doradzić.

OFERTY

Polski i europejski przegląd rynku ogłoszeń i wybór najlepszych ofert. Dostęp do aukcji dla profesjonalistów. Żadna oferta nam nie umknie.
Analiza specjalisty i ocena ryzyka.

Czekaj i wybieraj.

EKSPERTYZA

Rzeczoznawca lub certyfikat przedzakupowy Dekra/Tüv. Wygenerujemy raporty VIN sprawdzimy historię serwisową, bazy powypadkowe.

Zaopiniujemy i przetłumaczymy.
PRO

ZAKUP

Ustalimy zapisy umowy. Dopilnujemy formalności i szczegółów transakcji. Zadbamy o odpowiedzialności prawne i gwarancyjne. Dopilnujemy płatności i dokumentów.
PRO

ODBIÓR

Zamówienie, ubezpieczenie i koordynacja transportu. Pomoc w przygotowaniu do eksploatacji. Formalności prawno podatkowe. Obsługa finansowa i ubezpieczeniowa

PRO

Ustalenie Twoich preferencji zakupu. 

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam, jakiego samochodu poszukujesz. Korzystając z naszego doświadczenia oszacujemy, czy Twój budżet i wymagania zakupu mogą zostać spełnione przez Autobrokera. Jeżeli masz wątpliwości jaką markę i model wybrać, chętnie podzielimy się swoją opinią. Pomożemy uzyskać więcej informacji na temat interesującego Cię auta, jego wad i zalet.

Wstępne poszukiwanie dostępnych ofert.

Dla upewnienia założeń budżetu potwierdzamy na rynku obecność kilkunastu ofert spełniających wstępnie wymagania. Na rynku często pojawiają się auta tanie, które nie nadają się do zakupu, oferty których właściciele chcą się ich pozbyć. Te oferty musimy odrzucić i oszacować, przy jakich warunkach cenowych możemy spodziewać się rozsądnej oferty jakościowej.

Ustalenie szczegółowej specyfikacji i warunków zamówienia.

Dla Twojej pełnej satysfakcji z zakupu chcielibyśmy poszukiwać dla Ciebie samochodów, które spełniają wszystkie Twoje potrzeby i preferencje. Jakie wyposażenie dodatkowe, jakie kolory, ile miejscowy, w jakiej opcji ma być Twój zamawiany samochód. Ustalimy stosunek przebiegu i zużycia do ceny. Na jakie ustępstwa będziesz gotowy w przypadku niższej ceny?

Potwierdzenie możliwości zakupu w określonej cenie. Ustalenie budżetu zakupu.

Na podstawie wspólnych rozmów ustalamy Budżet Zamówienia. Kwotę jaka potrzebna jest brokerowi na zakup, przetransportowanie, opłacenie i przygotowanie do rejestracji Twojego samochodu. Kwota zamówienia łącznie ze wszystkimi kosztami łącznie z prowizją brokera, powinna być zbliżona do aktualnej wyceny katalogowej aut używanych wg katalogu EuroTaxGlasses’s. Dzięki takiemu postępowaniu Klient jest pewny, że kwota jaką zapłaci za samochód jest realna, a auto będzie warte swojej ceny.

Potwierdzenie warunków zamówienia i złożenie zlecenia.

Uruchomienie procesu poszukiwania Twojego samochodu, to pracochłonny i kosztowny proces. Każda oferta jest potwierdzana, negocjowana, a wybrane oferty fizycznie oceniane przez rzeczoznawcę. Dlatego tak ważne jest pisemne potwierdzenie Twojej potrzeby zakupu samochodu. Na tym etapie opiekun handlowy potwierdzi wszystkie wspólne ustalenia i sporządzi umowę. Przedstawimy warunki umowy brokerskiej i warunki gwarancji obowiązującej po zakupie samochodu. Przy podpisaniu umowy prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 800 PLN. Kwota zaliczki wlicza się w Twój całkowity budżet zakupu.

Przygotowanie obsługi zlecenia.
Po podpisaniu umowy nasz dział realizacji zakłada kartotekę zlecenia zakupu. W naszym systemie informatycznym tworzona jest kartoteka Klienta. Tworzymy filtr ofert i selekcjonujemy partnerów, do których będą składane zapytania. Tworzymy filtry, które będą nas automatycznie informowały o pojawieniu się ofert spełniających Twoje wymagania. Nasz system obsługuje wszystkie najważniejsze europejskie portale ogłoszeniowe. Tworzymy filtr aukcji. Przydzielony opiekun będzie dbał o Twoje zlecenie i prawidłowe przekazywanie informacji.
Rozesłanie zapytań do partnerów, ogłoszenie zlecenia zakupu.
Dla efektywniejszej pracy korzystamy z wiedzy i zasobów firm z naszej sieci partnerskiej. Często zdarza się że Partnerzy posiadają w swoich zasobach lub mają w planie posiadać interesujące nas samochody. Salony samochodowe często przyjmują w rozliczenie używane auta swoich Klientów, często udaje się nam powiązać te fakty z naszymi zamówieniami. Partnerzy także są dokładniejsi w przeczesywaniu lokalnych rynków: lokalne gazety, ogłoszenia prywatne itd. Ponadto posiadamy konta i narzędzia do automatycznego umieszczania ogłoszeń zlecenia zakupu na kilkudziesięciu europejskich portalach ogłoszeniowych w określonych parametrach cenowych i jakościowych. 
Poszukiwania na aukcjach i ofertach sprzedaży.
Dzisiejszy handel samochodami używanymi w Europie w dużej części opiera się na specjalistycznych aukcjach dla firm zajmujących się zawodowo zakupem i sprzedażą samochodów. Nasza firma posiada przyznany dostęp do większości ważnych domów aukcyjnych w Europie. Podczas trwania Twojego zlecenia nasz dział aukcji zajmuje się wyszukiwaniem ofert dostosowanych do Twojego zamówienia. Zakup na aukcji różni się nieznacznie od naszej standardowej oferty ponieważ wszystkie zaproponowane przez nas do licytacji oferty posiadają dokładny opis auta przed przystąpieniem do aukcji. W raporcie rzeczoznawcy wyszczególnione są dokładne uszkodzenia i historia auta. Przedstawiamy Tobie te informacje i wspólnie z Tobą podejmujemy decyzję, czy przystępować do aukcji. Podstawą do licytowanej przez nas kwoty jest ustalony w Twoim zamówieniu budżet zlecenia. Jeżeli licytacja zakończy się niższą od szacowanej kwoty i wygramy ją w Twoim imieniu, to zakupisz samochód w niższej cenie. 
Sprawdzanie ofert, analiza baz danych i uwiarygodnienie ofert. NEGOCJACJE CENY!
Każda oferta, którą chcemy Tobie zaproponować musi zostać sprawdzona. W pierwszym etapie weryfikacji oferty potwierdzamy dostępność samochodu. Przeprowadzamy pełen wywiad ze sprzedawcą, co do historii serwisowej i wypadkowej samochodu. Prosimy o podejście do samochodu i wyszczególnienie wszystkich aktualnych uszkodzeń. Sprawdzamy bazy serwisowe celem potwierdzenia historii auta. Sprawdzamy bazy przeglądów technicznych dla potwierdzenia przebiegu (część sprzedawców nie będących naszymi partnerami – kłamie). Negocjujemy cenę, za którą możesz zakupić samochód.
Przesłanie wyselekcjonowanych ofert do opinii i akceptacji Klienta. 
Przygotowane oferty łącznie z odnośnikiem do aktualnej oferty w Internecie są przesyłane do Twojej akceptacji. Z tych ofert możesz wybrać te, które dobrze się zapowiadają i chciałbyś je zakupić, jeżeli okażą się odpowiednie. W każdej chwili służymy swoją pracą w uzyskaniu dodatkowych informacji, zdjęć, wyjaśnieniu niepewności. 
Wybór ofert, które chciałbyś zakupić. Wybór dwóch do trzech ofert do oceny rzeczoznawcy. 
Na podstawie przesyłanych ofert wybierasz ofertę do zakupu. Przed podjęciem ostatecznej decyzji wysyłamy na miejsce postoju samochodu rzeczoznawcę, który ma za zadanie wykonać pełną dokumentację inspekcyjną auta. W standardowej cenie usługi zapewniamy Tobie jedną weryfikacje rzeczoznawcy. Kolejne oględziny oraz dokumentacja kosztują 500 PLN netto za weryfikację. Naszym celem jest zakup auta, które spełni Twoje wymagania. 

Rezerwacja wybranych ofert i umówienie oględzin.
Po wyborze przez Ciebie auta do oględzin przystępujemy do rezerwacji oferty. Prosimy sprzedawcę o potwierdzenie obecnego stanu samochodu i faktu rezerwacji w formie maila rezerwacyjnego. Wszystkie informacje o samochodzie zebrane podczas dwóch etapów weryfikacji telefonicznej są przesyłane do sprzedawcy celem potwierdzenia. Niestety zdarza się dosyć często, że sprzedawcy (nie będący partnerami) podczas rozmowy telefonicznej nie przekazują w pełni prawdziwych informacji na temat samochodu i dopiero potwierdzenie pisemne pozwala na uzyskanie względnej pewności, co do oferty. Taki sposób postępowania daje Tobie pewność, że oferta, którą zdecydujesz się zweryfikować przez rzeczoznawcę może budzić Twoje zaufanie.
Oględziny samochodu przez rzeczoznawcę.
Po umówieniu spotkania nasz certyfikowany rzeczoznawca samochodowy przystępuje do pracy. Podczas ekspertyzy samochodu działamy według ściśle przewidzianej procedury. Podczas oględzin sprawdzamy 117 punktów kontrolnych pojazdu. Zachowanie procedury pozwala nam działać bez emocji i oddać prawdziwy stan auta. W trakcie oględzin rzeczoznawca fotografuje poglądowo auto. Wykonuje zdjęcia każdego elementu konstrukcyjnego, zdjęcia podwozia, silnika oraz zdjęcia wszystkich uszkodzeń samochodu. Przeprowadzana jest jazda testowa ze szczególnym zwróceniem uwagi na stan zawieszenia, kultury pracy silnika, układów bezpieczeństwa i hamulców, zbieżności. Podłączany jest komputer diagnostyczny i sprawdzane są wyświetlane błędy. Elementy silnika, skrzyni biegów i sprzęgła są badane poprzez diagnostykę. Nie rozkręcamy samochodu i nie możemy zajrzeć do wnętrza silnika. Część elementów, które nie mogą zostać sprawdzone objęte są dodatkową Gwarancją, którą Autobroker udziela na miesiąc dla swoich Klientów. Gwarancję można przedłużyć do 3 miesięcy. Podczas oględzin wykonujemy zdjęcia licznika, numerów fabrycznych oraz wszystkich dokumentów, książki serwisowej i rachunków z przeglądów. Sprawdzamy auto miernikiem lakieru oraz mikrokamerą w przestrzeniach zamkniętych auta, które budzą nasze podejrzenia, co do historii wypadkowej. Jednak najważniejsze podczas oględzin jest doświadczenie i wprawne oko rzeczoznawcy, który zawodowo ogląda samochody. 
Tworzenie raportu opisującego stan samochodu.
Na podstawie przesłanych zdjęć, raportu oraz opinii rzeczoznawcy Twój opiekun tworzy raport z oględzin auta. Przesyłane są Tobie wszystkie wykonane zdjęcia, opisane są uszkodzenia. Przekazujemy opinię, które elementy mogą w przyszłości tworzyć zagrożenie. Jeżeli samochód wymaga drobnych napraw lub wymiany elementów eksploatacyjnych, to tworzymy orientacyjną wycenę naprawy tech elementów. Raport zawiera także aktualne sprawdzenie w bazach pojazdów kradzionych oraz raport dekodera VIN pojazdu łącznie ze specyfikacją wyposażenia samochodu. 
Potwierdzenie danych samochodu, weryfikacja dokumentów i serwisów.
Po uzyskaniu szczególowych informacji na temat samochodu potwierdzamy wszystkie uzyskane informacje w dostępnych bazach danych i serwisach. Sprawdzamy i uwiarygadniamy pochodzenia samochodu, gdzie został kupiony i komu sprzedany, czy samochód został kupiony na firmę czy prywatnie, czy ma VAT do zapłacenia, czy do odliczenia. Prosimy autoryzowany serwis o potwierdzenie wpisów z książki serwisowej.

Przedstawienie raportu do akceptacji Klienta.
Na podstawie zgromadzonych materiałów tworzona jest opinia na temat auta. Raport przesyłany jest do Twojej wiadomości i akceptacji. Po zapoznaniu się z raportem podejmujesz decyzję o zakupie. Potwierdzeniem zakupu jest akceptacja w formie mailowej oraz dopłata do ustalonej w umowie procentowej dopłaty do zamówienia od 15 do 30 % w zależności od wartości auta.
Należyta staranność.
Nasza firma wykonuje szereg czynności mających wesprzeć Klienta w procesie zakupu samochodu. Służymy radą, wiedzą, narzędziami i opinią, jednak to Ty ostatecznie podejmujesz decyzję o zakupie. 
Samochody używane, pomimo ich często doskonałego stanu, posiadają ryzyko eksploatacyjne. Twoja decyzja o zakupie samochodu musi być podjęta z uwzględnieniem tego ryzyka. Nasza firma ma za zadanie zminimalizować wszystkie potencjalne zagrożenia przy zakupie, jednak nie jesteśmy w stanie ich wyeliminować. Nie jesteśmy producentem. Nie bierzemy odpowiedzialności za zużycie elementów eksploatacyjnych auta. Samochody używane nie posiadają gwarancji na wszystkie elementy, tak jak samochody nowe. 
Formalności zakupu oraz wyrejestrowywanie samochodu w kraju pochodzenia.
Po uregulowaniu należności przystępujemy do wszystkich formalności związanych z zakupem. Samochody przed wywiezieniem z kraju pochodzenia muszą zostać wyrejestrowane i zgłoszone w odpowiednim urzędzie. Jeżeli sprzedawca posiadał kredyt na samochód lub kredyt stokowy, to niezbędne jest uzyskanie dokumentów samochodu z banku. Bardzo ważne dla rejestracji samochodu dla nowego nabywcy jest odpowiednio zabezpieczona i sformułowana umowa sprzedaży oraz potwierdzenie eksportowe. 
Transport do siedziby Autobrokera.
Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów samochód jest gotowy do transportu. Procedurą naszej firmy jest przywożenie zakupionych aut na własnych kołach. Wszystkie ewentualne usterki, jakie mogą zobrazować się po zakupie są zauważane i wychwytywane w momencie transportu. Dzięki takiemu postępowaniu zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo i pewność zakupu. Zależy nam, aby Klient otrzymał auto sprawdzone w najszerszym możliwym zakresie. Samochód, po dotarciu do naszej siedziby powinien być jak najszybciej obejrzany przez Klienta. Jeżeli zlecasz nam dostarczenie samochodu do miejscowości Twojego zamieszkania, to transport może być wykonany dopiero po przygotowaniu dokumentów. 

Oględziny samochodu przez Klienta. Porównanie stanu auta z raportem rzeczoznawcy.
Po dotarciu samochodu do siedziby brokera jesteś proszony o oględziny samochodu. Powinnaś /Powinieneś porównać otrzymany raport ze stanem faktycznym samochodu. Jeżeli podczas swojej pracy rzeczoznawca nie oddał stanu auta i nie przekazał np. uszkodzeń, to możesz prosić o usunięcie tych usterek. Nie posiadamy doświadczeń z takim przypadkami, jednak jeżeli doszłoby do takiej sytuacji, to broker będzie dążył do rozwiązania sprawy na korzyść Klienta. Jeżeli samochód będzie rażąco różnił się od raportu rzeczoznawcy, możesz prosić o sprowadzenie innego auta. Jeżeli Twoim życzeniem jest transport samochodu do Twojej miejscowości, wtedy ten etap procesu sprowadzenia ustalany jest przed końcowym dostarczeniem i rozliczeniem auta.
Akceptacja do wydania. Przygotowanie dokumentów samochodu. Przegląd techniczny.
Po ostatecznej akceptacji i zleceniu przygotowania do wydania broker zajmuje się wszystkimi czynnościami przygotowującymi samochód do rejestracji. Samochód przechodzi przegląd techniczny (Klient może i powinien być przy przeglądzie technicznym), tłumaczone i przygotowywane są dokumenty auta. Wypełniane są dokumenty akcyzowe i opłacany podatek akcyzowy. Jeżeli jest to przedmiotem zlecenia, wykonujemy także rejestrację auta w Urzędzie Komunikacji (tylko w miejscowości siedziby brokera). Cena zakupionego przez brokera samochodu nigdy nie uwzględnia kosztów rejestracji w urzędzie oraz usługi rejestracji.
Wydanie samochodu i wystawienie gwarancji.
Po przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów samochód jest gotowy do wydania w Twoje ręce. Przekazujemy Tobie wszystkie książki serwisowe, instrukcje, dokumenty. Następuje końcowe rozliczenie zakupu. Wystawiamy gwarancję na niektóre części mechaniczne, które nie były możliwe do sprawdzenia w procesie weryfikacji przez rzeczoznawcę. Dla własnego bezpieczeństwa w ramach opłaty dodatkowej możesz rozszerzyć wariant i długość obowiązywania gwarancji. W ten sposób Twój zakup używanego auta z zagranicy będzie mógł być maksymalnie bezpieczny i komfortowy.
Zlecenie prac dodatkowych, nadzór nad pracami przez Autobrokera.
Jeżeli takie były wcześniejsze ustalenia broker zajmuje się pracami dodatkowymi związanymi z samochodem. Mamy możliwość zlecenia prac zewnętrznych: usuwanie wgnieceń bez malowania, polerowania drobnych rys i reflektorów, lakierowania elementów, naprawy szyb. Prac wewnątrz: naprawy tapicerki, polerowania wewnętrznych plastików. Prac technicznych i eksploatacyjnych: wymiany płynów i filtrów, wymiany klocków i tarcz hamulcowych, innych wymian i napraw. Wymiany i zakupu opon. Wszystkie prace są przeprowadzane na zlecenie i pod nadzorem brokera. Wszystkie prace rozliczane są w stawkach preferencyjnych dla brokera, jednak to Klient ponosi ich koszt.

Opinie klientów z Polski
Mazda 5
Mazda 5@Stanisław Kaczmarski
Read More
"Kilka tygodni temu korzystałem z usług Auto Broker Leśniewscy. Moim zdaniem do wszystkich zadań związanych ze sprowadzeniem auta podchodzą bardzo zawodowo. Miałem szereg jasnych informacji i zdjęć na temat samochodów, które mi proponowano. Auto, na które się zdecydowałem zostało bardzo szczegółowo sprawdzone pod kątem technicznym. Jestem bardzo wdzięczny firmie Auto Broker Lesniewscy za pomoc we wszelkich formalnościach związanych z rejestracją samochodu. Jeżeli miałbym kiedykolwiek jeszcze zmienić auto, to na pewno skorzystam z ich usług. Wszyskim znajomym polecam Auto Broker Lesniewscy!"
Mercedes C
Mercedes C@Marcin Drula
Read More
​Korzystałem z pomocy Autobrokera Leśniewscy przy wybieraniu i sprawdzaniu interesujących mnie samochodów na terenie Niemiec i zdecydowanie polecę tę firmę każdemu, kto oczekuje od swojego zleceniobiorcy przede wszystkim rzetelności, dokładności, szybkiego działania i ostatnie, choć niemniej ważne - otwartej, pomocnej postawy. Firma godna zaufania.
Opel Insignia
Opel Insignia@ Aleksandra Turbaczewska
Read More
"Z przyjemnością polecić mogę firmę Leśniewscy. Obsługa skupiła się na naszych potrzebach i przedstawiała realne oferty. Sprowadzone auto na razie służy nam bez zastrzeżeń. Cały proces sprawdzania samego auta jak i jego dokumentów ominął nas zupełnie. Zamówione auto przyjechało pod salon, czyste i gotowe do jazdy. Życzę dalszych sukcesów"
Suzuki Swift
Suzuki Swift@Marek Liszewski
Read More
"W Polsce większość aut używanych miało przygody blacharskie, a prawie połowa z nich ma skorygowany licznik. Aby uniknąć zakupu takich min polecam zgłosić się do firmy AutoBroker Leśniewscy. Zespół profesjonalistów pomógł mi kupić samochód, z którego jestem zadowolony. Panowie przeprowadzili cały proces od wyboru modelu auta po rejestrację i ubezpieczenie sprawnie, rzeczowo i uczciwie. Kontakt przez ten czas był wręcz wzorowy - na każdym z etapów miałem bardzo konkretne informacje na temat kupowanego auta oraz działań z nim związanych bez koloryzacji i idealizacji. Analiza rzeczoznawcy zawierała bardzo dokładne zdjęcia i opisy (wyłapano nawet najdrobniejsze rysy). Polecam w 100% wszystkim, którym zależy na dobrym aucie, a nie marzeniach od handlarza!"
Peugeot 308
Peugeot 308@Mirosław Karpała
Read More
"Korzystałem z usługi firmy Autobroker Leśniewscy. Zamówiłem PEUGEOTA 308 SW. Od samego początku rozmowa była miła i konkretna. W moim przypadku usługa zrealizowana została w bardzo krótkim czasie. Wszelkie formalności ,,papierkowe" nic mnie nie obchodziły od początku do końca łącznie z dowodem rej. Jeszcze mógłbym dużo pisać o plusach firmy ale jeżeli chcesz kupić auto to nie szukaj po autokomisach tylko przyjdź do AutoBroker Leśniewscy i na pewno będziesz zadowolony - POLECAM WSZYSTKIM."
Opel Astra
Opel Astra@Agnieszka Zychowicz
Read More
"Bardzo dobry sprzedawca - faktycznie dobrał samochód do moich potrzeb, uwzględniając budżet i wszystkie inne moje zachcianki. Zlecenie zrealizowane profesjonalnie i szybko. Zdecydowanie polecam firmę."
Opel Astra
Opel Astra@Agnieszka Zychowicz
Read More
"Bardzo dobry sprzedawca - faktycznie dobrał samochód do moich potrzeb, uwzględniając budżet i wszystkie inne moje zachcianki. Zlecenie zrealizowane profesjonalnie i szybko. Zdecydowanie polecam firmę."
Opel Insignia
Opel Insignia@Jacek Iżykowski
Read More
"moja opinia na temat działalności AUTO BROKER Leśniewscy jest bardzo pozytywna. Po określeniu parametrów auta, w czym bardzo pomogli konsultanci AB Leśniewscy, i określeniu budżetu na zakup, firma przedstawiła kilkanaście ofert odpowiadających kryteriom klienta. AB Leśniewscy nie wywierają presji na zakup konkretnego auta, wszystko odbywa się w swoim czasie, można się zastanowić, powybierać, poczekać na lepszą ofertę. Po zakupie firma pomaga w wyborze leasingodawcy i załatwia wszystkie formalności z tym związane. Cały proces zakupu, rejestracji i przekazania auta jest przejrzysty i czytelny i nie zawiera żadnych ukrytych treści i kruczków prawnych. Jestem zadowolony z usługi i poleciłem firmę koledze, który również kupił auto za pośrednictwem AB Leśniewscy."
Fiat Croma
Fiat Croma@Jan Tkaczenko
Read More
"Polecam korzystanie z usług firmy AutoBroker Leśniewscy. Przejrzysta umowa profesjonalne podejście do klienta. Termin realizacji zamówienia zgodnie z umową mimo niewielu aut tego modelu i rocznika na rynku. Rzetelna informacja o autku. Autko sprowadzone zgodnie z informacjami przekazanymi przed zakupem. Autko Fiat Croma 1.8 Benzyna przebieg rzeczywisty."
Ford Fiesta
Ford Fiesta@Andrzej Kalis
Read More
"Polecam usługi Auto Broker Leśniewscy, kupiłem Forda Fiestę zgodnie z warunkami zawartymi w umowie.Pojazd oraz dokumenty niezbędne do zarejestrowania pojazdu zostały przygotowane bardzo profesjonalnie.Wszystkie oferty (były z wielu krajów Europy) pojazdu wraz z pełnym opisem technicznym, ceną, zdjeciami przesyłają na maila. Było z czego wybierać."
Audi A3
Audi A3@Łukasz Grochocki
Read More
"Firma na prawdę godna polecenia. Znakomity kontakt. W czasie szukania auta mnóstwo propozycji, a jeśli już się jakieś spodoba, fachowa i konkretna weryfikacja, na maila dostałem szczegółowy opis i prawie 300 zdjęć interesującego mnie pojazdu. Ekipa pomocna i przyjacielsko nastawiona do klienta. Jestem zadowolony z transakcji i szczerze polecam."
Citroen C4 Grand Picasso
Citroen C4 Grand Picasso@Wojciech Kuś
Read More
"Z czystym sumieniem mogę polecić tego Auto Brokera. Zero ściemniania, ukrytych kosztów i naciągania klienta. Profesjonalna robota od pierwszej rozmowy aż do wydania kluczyków. Zamówione auto przy odbiorze wyglądało dużo lepiej niż na zdjęciach u rzeczoznawcy, który w aucie znalazł każdą nawet najmniejszą ryskę i wadę. Auto sprawdzone pod każdym kątem. Kupionym przez nich autem jeżdżę już rok i nic się nie dzieje. Jestem bardzo zadowolony z Leśniewskich i w 100% polecam. Może i w komisach w Kobylance jest taniej ale na pewno kupując tam auto nie ma się takiej pewności jak u Leśniewskich!"
Mitsubishi Colt
Mitsubishi Colt@Wojciech Ignaczak
Read More
"Właśnie wróciłem z wakacji sprowadzonym samochodem przez Auto Broker Leśniewscy (auto zakupione tydzień przed wyjazdem na urlop).Przejechałem 2 tyś. km. i wróciłem do domu bez żadnych niespodzianek. A zatem firma godna polecenia.Pomagają znaleźć auto które spełni nasze oczekiwania. Wiele propozycji, a jeśli już się jakieś spodoba, fachowa i konkretna weryfikacja. Na maila dostałem szczegółowy opis i zdjęcia interesującego mnie pojazdu (podwozie, nadwozie, grubość lakieru itp.). Pracownicy bardzo pomocni. Jestem zadowolony z transakcji i szczerze polecam."
Opel Astra H Twin-Top
Opel Astra H Twin-Top@Jacek Piątek
Read More
"Przegladajac strony internetowe natknąłem sie na stronę AutoBroker i z zainteresowaniem skorzystałem. Firma rzetelna po kilku dniach otrzymałem telefon od firmy i nawiazałem owocną współpracę.Zamówiłem Opla Astrę Twin-Top to oryginalny samochód ale firma szukała wprawdzie prawie dwa miesiące ale znalazła i jestem bardzo zadowolony odpowiedni rocznik w moim przedziale cenowym. Auto jest dobre i jestem zadowolony, wymieniłem tylko żarówkę w reflektorze, zrobiłem przegląd klimatyzacji a z powazniejszych rzeczy to musiałem wymienić akumulator. W trakcie realizacji zamówienia firma kontaktowała się ze mną na bieżąco w celu wyboru odpowiedniego auta i dokonania inspekcji. Wg mnie .Ogólnie firma działa barzdo dobrze, wszystko jest czytelne i jasne i jest godna POLECENIA."
Peugeot 508
Peugeot 508@Karol Szulik
Read More
"Chciałem kupić samochód, wiedziałem jaki model mnie interesuje (Peugeot 508), wiedziałem też że samodzielne kupno używanego samochodu to jest loteria. Nie miałem też odpowiedniej wiedzy aby ocenić czy dany samochód ma jakieś ukryte i przemilczane przez potencjalnego sprzedającego wady, nie wspominając o czasie potrzebnym na jeżdżeniu i oglądaniu kolejnych ofert. Tu z pomocą przyszedł znajomy, który polecił mi firmę Auto Broker Leśniewscy. Zdecydowałem się i nie żałuję. Mój wysiłek ograniczył się do wyboru auta z pośród przedstawianych mi ofert, Auto Broker wziął na siebie resztę. Samochód przyjechał mi pod dom wraz z zestawem dokumentów potrzebnych do rejestracji. Usługa godna polecenia."
Peugeot 407
Peugeot 407@Dariusz Wojciechowski
Read More
"Dwa miesiące temu korzystałem z usług Auto Broker Leśniewscy jestem bardzo zadowolony z zakupu auta, które zostało sprawdzone i służy nam bez zastrzeżeń. Miła, uprzejma jak i również fachowa obsługa klienta. Przed zakupem auta otrzymałem ponad 380 zdjęć z opisem. Polecam firme Auto Broker wszystkim ,kto chce kupić sprawdzone i pewne auto . Cena adekwatna do jakości usług i stanu faktycznego pojazdu."
Renault Megane
Renault Megane@Paweł Prokocki
Read More
"Zdecydowanie polecam firmę Leśniewscy AutoBroker. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Samochód odebrany w stanie idealnym. Zero problemów po kilku miesiącach 🙂 Kontakt z przedstawicielami firmy - rewelacyjny. Zawsze mili, pomocni i przede wszystkim uczciwi. Polecam każdemu, kto szuka pewnego samochodu, a nie szrota, którego "Niemiec pod kocem trzymał"."
Mazda 6
Mazda 6@Mariola Szypura
Read More
"W kwietniu za pośrednictwem firmy AutoBroker Leśniewscy kupiłam swoje wymarzone auto - Mazdę 6. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej transakcji. Cała procedura zakupu bardzo przyjemna dla kupującego, szczególnie jak się ma małe pojęcie o samochodach 🙂 i brak czasu na przeglądanie ofert. Za to wiem na pewno, że kupiłam samochód sprawdzony pod każdym względem :). Dziękuję Panowie !!!"
Audi A6
Audi A6@Marcin Harner
Read More
"W dzisiejszych czasach zakup auta używanego to spore ryzyko i należy zdać sobie sprawę, że wymaga wsparcia osób o odpowiedniej wiedzy technicznej jak i prawnej dla tego polecam Firmę AutoBroker. Koszt usługi jak najbardziej rekompensuje oszczędność czasu i opłat związanych z poszukiwaniem pojazdu i jego sprawdzenia pod względem prawnym jak i technicznym w odległym miejscu. Dodatkowo klient zna cenę wyjściową pojazdu i w przypadku uzasadnionej potrzeby negocjacji ceny efektywniejsze jest działanie osób, które zajmują się tym na co dzień. Auto odebrałem czyste, pachnące i gotowe do rejestracji. Jeszcze raz polecam osobom ceniących swój czas i bezpieczeństwo zakupu."
Mazda CX7
Mazda CX7@Tomasz Zdybicki
Read More
"Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Autobroker Leśniewscy. Usługa firmy jest realizowana w przejrzysty sposób (opis procedury, umowa)a klient oddaje sprawy, na których się nie zna w ręce profesjonalistów: od sprawdzenia aktualności i wiarygodności ogłoszenia przez sprawdzenie stanu technicznego do legalnego sprowadzenia pojazdu do kraju. W moim przypadku usługa zrealizowana została w bardzo krótkim czasie a ja od kilku miesięcy jeżdżę pięknym, niezawodnym samochodem, jak się okazało - z rzeczywistym przebiegiem. Następne auto również zamówię w Autobroker Leśniewscy."
Opel Astra III
Opel Astra III@Grzegorz Brodowicz
Read More
"Jeżeli chodzi o usługę firmy AutoBroker to jest bardzo zadowolony. Człowiek bez stresowo po zakupie samochodu, może udać się w trasę. W razie nieszczęścia chroni nas mięsieczna gwarancja. Przejechałem 3 tys. i jedyną awarię jaką miałem, to wymiana żarówki 😉 Gorąco polecam wszystkim Tym, którzy są zmęczeni zakupami w Polsce a pózniej rozczarowaniem!!!"
Nissan X-Trail
Nissan X-Trail@Przemysław Krajewski
Read More
"Dlaczego warto wybrać firmę AutoBroker Leśniewscy? Ponieważ instnieją na rynku już dłuższy czas, co pozwoliło im na zdobycie i współpracę z wieloma partnerami za granicą, przez co ich oferty są najbardziej atrakcyjne. Kontakt z klientem na wysokim poziomie, począwszy od podpisania umowy, do przekazania kluczyków od auta skończywszy. Na bieżąco informują o postępie prac i konsultują z klientem kolejne kroki. Dzięki sieci partnerskich warsztatów, są w stanie zaoferować bardzo dobre ceny za usunięcie ewentualnych, ujawnionych przez ich rzeczoznawcę usterek pojazdu. Jestem zadowolony ze współpracy z AutoBroker Leśniewscy i z pewnością polecę firmę innym zainteresowanym."
Mazda 3
Mazda 3@Marcin Kołosowski
Read More
"Jeżeli szukasz rzetelnego zespołu fachowców w dziedzinie sprowadzania aut z zagranicy to udaj się do Auto Broker Leśniewscy. Zdecydowanie rekomenduję usługi tej firmy. Obsługa na najwyższym poziomie począwszy od analizy potrzeb klienta przez wyszukiwanie pożądanych modeli, rzeczowy raport ich stanu technicznego po samo dostarczenie pojazdu i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Do tego miła atmosfera i profesjonalny kontakt z klientem. Gorąco polecam."
Opel Astra III
Opel Astra III@Krzysztof Grabarczyk
Read More
​"Kilka miesięcy temu korzystałem z usługi firmy Autobroker Leśniewscy i jestem bardzo zadowolony z zakupu.Profesjonalna obsługa,stały kontakt z klientem,auto sprawdzone pod kątem technicznym wraz z gwarancją mechaniczną, a do tego oszczędność czasu. W przypadku zmiany auta na pewno skorzystam z ich usług. Polecam. "
Audi A3
Audi A3Kamila Janowska
Read More
"POLECAM 🙂 Z przyjemnością chciałabym polecić Auto Broker Leśniewscy. Jest to profesjonalna firma, której można bez zastrzeżeń zaufać w sprawie sprowadzenia auta. Jeżeli ktoś szuka dobrego, sprawdzonego auta, to śmiało może zgłosić się do Auto Broker Leśniewscy. Profesjonalna obsługa oraz dbałość o klienta sprawia, że kupujący może być pewny, że auto które do niego trafi będzie tym, które chciał mieć od dawna. Polecam w 100%."
Nissan Pathfinder
Nissan Pathfinder@Jacek Kostrzewa
Read More
"Współpraca z Autobroker Leśniewscy od początku przebiegała bez zastrzeżeń. Dobry kontakt telefoniczny, duża cierpliwość prowadzącego. Auto zgodne z opisem, jak dotąd sprawuje się nienagannie. Przy następnych zakupach na pewno skorzystam z Ich pośrednictwa. Polecam."
BMW 520d
BMW 520d@Grzegorz Kaśnicki
Read More
Firma Autobroker "Leśniewscy" spełniła moje oczekiwania w 110%. Poszukiwanie autka + wszystkie procedury odbyły sie bardzo płynnie i sprawnie. Autko zostało rzetelnie sprawdzone pod kątem technicznym + w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na ofertowanych zdjęciach."
Golf V Plus
Golf V Plus@Andrzej Fedus
Read More
"Polecam usługi AutoBroker Leśniwescy! Nareście na naszym rynku pojawiła sie profesjonalna i rzetelna firma sprowadzajaca samochody dla zwykłych ludzi. Baaaardzo fachowa obsługa! Jestem zadowolony że zrealizowałem zakup poprzez Auto Broker Leśniwescy a nie przez przypadkoych handlarzy samochodów z ogłoszeń w gazecie. Żona mogła wybrac nawet kolor 🙂 Sama finalna realizacja profesojnalnie zorganizowana. Nie byłem naciagany na dodatkowe koszty, po prostu umowa to umowa i w tych granicach sie zmieściłem. Polecam wszystkim i na poleciłem Auto Broker Leśniwescy innym swoim znajomym bez obaw o standardy obsługi."
Ford Mondeo
Ford Mondeo@Dariusz Księżak
Read More
"AUTOBROKER - polecam w 100%. Dla kogoś, kto nigdy nie sprowadzał samochodu z zagranicy i się na tym kompletnie nie zna - a na dodatek ma mało czasu taka profesjonalna firma jest bardzo dużą pomocą. Przy szukaniu samochodu właściciele i pracownicy wykazali się bardzo dużą cierpliwością, bo wymagania dotyczące samochodu były wysokie - model, rocznik, kolor i wyposażenie określone, stan samochodu miał być jak najlepszy, a cena oczywiście akceptowalna na dość niskim poziomie. Przez cały czas poszukiwań otrzymywałem obszerną dokumentację zdjęciową. Poszukiwania trwały dość długo - ile, to nie istotne. Polecam tym wszystkim, którzy chcą bez ryzyka sprowadzić z zagranicy samochód w dobrym stanie."
Previous
Next
Opinie klientów z Niemiec
VOLVO XC 60 EZ 9/2011 60.300 kmEUR 21.900
VOLVO XC 60 EZ 9/2011 60.300 kmEUR 21.900mobile.de@edwin schröder
Read More
-es hatt alles reibungslos geklappt,,,,-es wurde auf meine fragen eingegangen und sie beantwortet,,,,,-der händler setzte sich mit mir auch mit der vertragswerkstatt in verbindung um noch mal den scheckheft service und die fahrzeugidentität zu prüfen,,,,super
BMW 118 EZ 6/2010 54.230 kmEUR 10.500
BMW 118 EZ 6/2010 54.230 kmEUR 10.500mobile.de@Tim Schröder
Read More
Super-Kundenservice. Alles wie beschrieben. Ein wenig weit. Allerdings. Vor-Ort ist schön.
VW Touran
VW Touran@Familie Dirk
Read More
Wir sind immer noch verliebt in unser neues Auto. Wir haben das Auto Anfang September 2019 gekauft und testen das Auto jeden Tag. Unsere Kinder finden es auch klasse und haben viel Platz zum Sitzen.
OPEL Corsa EZ 3/2015 10.290 km EUR 10.300
OPEL Corsa EZ 3/2015 10.290 km EUR 10.300@mobile.de
Read More
Alle zweifel am Reimport wurden aus der Welt geschafft und die Beratund war einfach Spitze !
TOYOTA Corolla Verso EZ 6/2005 148.000 km EUR 4.999
TOYOTA Corolla Verso EZ 6/2005 148.000 km EUR 4.999@Frau Doreen
Read More
Die Beratung im Autohaus, Das Fahrzeug, Die Sehr freundlichen und hilfsbereiten Mitarbeiter vor Ort.
RENAULT Scenic
RENAULT Scenic@Ivona Scheuer
Read More
Autobroker ist, ein Einkaufserlebnis für Privatkäufer die noch wissen was sie wollen. Wir bedanken uns für den schnellen und unkomplizierten Ablauf des Autokaufs. Ich war absolut zufrieden mit der sehr netten Beratung.
MERCEDES-BENZ GLK 220EZ 3/201148.500 km EUR 29.900
MERCEDES-BENZ GLK 220EZ 3/201148.500 km EUR 29.900@Anna Braniko
Read More
Auto schön. Ich habe sogar einen vollen Tank bekommen. Super. Beratung und Kaufabwicklung erfolgten zur vollsten Zufriedenheit.
AUDI A3EZ 2/2013 154.720 km
AUDI A3EZ 2/2013 154.720 km@Herr Neudorf
Read More
Alles in allem sind alle Bemüht, und die Angaben die gemacht werden sind mehr als gut und Wahrheitsgemäß. Ich Spreche aus Erfahrung ich habe bereits mehrere Autos dort gekauft und bin voll zufrieden.
MERCEDES-BENZ Viano EZ 1/2011 92.900 km EUR 23.950
MERCEDES-BENZ Viano EZ 1/2011 92.900 km EUR 23.950@Herr Riese
Read More
Die Mitarbeiter waren alle sehr freundlich und zuvorkommend. Die Anhänger Kupplung wurde innerhalb von einem Tag montiert und ich konnte das Auto wie versprochen abholen. Weiter so!.
Toyota RAV 4 EZ 09/2012 77.503 km Schaltgetriebe EUR 14.490
Toyota RAV 4 EZ 09/2012 77.503 km Schaltgetriebe EUR 14.490@Frank Salesch
Read More
Gepflegte Autos. Recht große Auswahl. Werkstatt mit dabei. Wirkt alles ziemlich seriös. Auch sehr gute Gelegenheit zum Probefahren, da sich das Firmengelände in einem wenig befahrenen Gewerbegebiet befindet.
MINI ONE EZ 03/2005 97.865 EUR 6.390
MINI ONE EZ 03/2005 97.865 EUR 6.390@mobile de Nutzer
Read More
Der Händler war trotz Überlastung sehr bemüht. Fahrzeug konnte trotz Überführungsprobleme am selben Tag mitgenommen werden. Wenig Zeit für Kunden, obwohl angekündigt. Das Fahrzeug war technisch und in Ausstattung nicht ausreichend bekannt, so dass Fragen teilweise nicht zufriedenstellend beantwortet wurden
OPEL Astra EZ 5/2016 27.890 km EUR 13.999
OPEL Astra EZ 5/2016 27.890 km EUR 13.999@Artur
Read More
Mila obsługa klienta. Rzetelne podejście do klienta i do sprzedaży pojazdów. Polecam.
HYUNDAI Tucson EZ 5/2006 20 7.606 km EUR 4.979
HYUNDAI Tucson EZ 5/2006 20 7.606 km EUR 4.979@Eric Kuester
Read More
Sehr freundlich und schnelle Reaktion. DEKRA Gutachten.Klasse Auswahl und günstige Preise. Sehr freundlich,Abwicklung problemlos
VOLVO XC 90EZ 6/2005 124.546 km EUR 8.990
VOLVO XC 90EZ 6/2005 124.546 km EUR 8.990@M.Lepschies
Read More
Gute Jungs,da kann man sein Auto kaufen.Service und Beratung gebe ich eine 2.Offenheit und ehrlich keit nicht zu vergessen alles OK bis jetzt.
FORD Focus EZ 3/2011 124.708 km EUR 6.780
FORD Focus EZ 3/2011 124.708 km EUR 6.780@Familie Ahr
Read More
Wir wurden sehr freundlich und sehr nett empfangen . Es wurden uns alle Fragen/Nachfragen ohne Probleme beantwortet. Der Papierkram wurde uns sogar, obwohl ziemlich kurzfristig , abgenommen. Was fehlte wurde ohne zu zögern besorgt. Wir sind sehr zufrieden und wünschen weiterhin gute Geschäfte.
FORD EcoSport 8 km EUR 18.480
FORD EcoSport 8 km EUR 18.480@ Nils Olsen
Read More
Der Händler war freundlich und hat sich bei Rückfrage meinerseits immer recht zeitnah zurückgemeldet. Die Abwicklung war für mich manchmal etwas unkonventionell aber ok. Das Auto wurde gekauft und geliefert. Alles gut 🙂 Es haperte etwas bei der zeitnahen Kommunikation und Information zwischen Händler - Transporteur und Kunden. Etwas mehr Information wäre super gewesen. Ansonsten alles gut gelaufen.
Previous
Next

Masz pytania

Napisz do nas